Dark whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 i don't wanna miss a thing

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:55 am

O privi cum incerca sa bage acea fata inocenta de catel plouat si ii veni sa rada.
-Mi se pare mie sau apelezi un pic la manipulare? Un pic mai mult. intreba razand apoi se ridica de pe marginea cazii.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:56 am

Incepu sa rada ridicandu-se si ea.
-Pot apela la ceva mai pervers daca vrei. Si manipularea am invatato de la cel mai bun.spuse razand incet si scotand limba la el.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:59 am

-Oh, ma simt flatat ca ai invatat ceva de la mine. spuse sarcastic. Statu putin pe ganduri, si dintr-odata spuse: Stii ce?
Insa nu mai continua, gandindu-se bine mai intai.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:00 am

-Ascult. spuse privindu-l calma asteptand sa il auda.
Se intoarse spre oglinda, aranjandu-si parul lung.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:09 am

Se sprijini cu mainile de marginea chiuvetei, privindu-se cateva clipe in oglinda, incercand sa para cat mai serios.
-Cred ca vreau un copil. Oh, la dracu, nici nu sunase prea convingator. Asa ca mai incerca o data. Adicaaa...sunt sigur. Intelegi. zise pe un ton ceva mai sigur, venindu-i sa izbucneasca intr-un ras incontrolabil cand se gandi la expresia pe care avea s-o afiseze Keira pe chip.
Culmea insa, el chiar vorbea serios chiar daca initial se putea spune ca glumise.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:12 am

Zambi astetand sa vorbeasca si cand il auzi intrase in stare de soc, nestiind ce sa spuna. Era uimita, defapt putea spune ca este in soc in acel moment.Deschise gura sa spuna ceva, dar nu reusi si se intoarse spre el privindu-l atenta.
Nu putea spune nimic, incerca sa proceseze ceea ce ii spusese Lukas.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:14 am

Se intoarse cu fata spre ea zambind si isi puse o mana pe umarul ei.
-Sa nu lesini, ok? ii spuse sarcastic privind-o.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:15 am

Il privi urat pentru replica aia.
-Nu lesin , doar ca nu ma asteptam la asta. spuse rezemandu-se de chiuveta privindu-l in ochi.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:37 am

-Mmmmda. zise nestiind ce altceva ar fi putut sa spuna si isi ciufuli usor parul uitandu-se aiurea pe pereti.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:39 am

Chicoti incet, revenindu-si la normal.
-Si ce naiba mai stam in baie. spuse cu subinteles incepand sa rada apoi.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:39 am

-Hai sa mai asteptam pana diseara. zise razand, intelegand apropo-ul Keirei.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:41 am

-De ce trebe sa strici tu momentu? intreba lovindu-l in umar si razand incet apoi.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:42 am

-Pentru ca eu sunt Lukas si pentru ca asta fac eu de obicei. spuse venindu-i sa rada insa isi musca buza inferioara privind-o pe Keira si o saruta usor.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:46 am

Nu mai comenta nimi pe moment si ii raspunse la sarut, punandu-si degetele pe obrazul lui.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:53 am

Isi dezlipi buzele de ale ei.
-Hai sa mergem in living. spuse neavand niciun rost sa stea in baie.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:54 am

Il lua usor de mana si il trase spre iesirea din baie, chicotind incet.
-Apropo de unde stiai ca sunt in baie? intreba doar atunci dandu-si seama ca nu fusese in living cand venise ea.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:55 am

-Mi-a zis Edward. spuse iesind din baie ajungand in living, unde il vazu pe Edward si pe Andreea, uitandu-se la televizor.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 5:00 am

-Aham. spuse asezandu-se pe canapea langa Edward si ii facu semn lui Lukas sa se aseze si el.
-Cum iti e piciorul? intreba Edward.
-Bine..acum.spuse dand din umeri.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 5:02 am

-Eu...o sa ma duc in bucatarie. Putin. zise, neavand chef sa o mai vada pe Andreea. S-ar fi enervat si mai mult si nu se merita. Asa ca intra in bucatarie, luandu-si din frigider o sticla de suc naturat si turna intr-un pahar.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 5:04 am

Bruneta ofta incet si isi privi fratele zambin, apoi merse dupa Lukas in bucatarie.
- Haide sa ne plimbam pe plaja. spuse zambind incet si privindu-l.
Nu vroia sa se enerveze iar pe Andreea ca sigur o va lua la bataie, asa ca prefera sa il ia pe Lukas si sa se plimbe.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 5:07 am

Ii zambi usor punandu-si o mana in jurul taliei Keirei si o trase spre el, sarutand-o dupa aceea.
-Ai chef de plimbare? o intreba continuand apoi sa o sarute. El, unul, nu prea avea.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 5:08 am

-Nu chiar, dar ehh nu puteam sa iti zic sa mergem sus, defapt puteam.spuse chicotind incet raspunzandu-i la sarut.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 5:11 am

-Tocmai tu? Sa nu poti zice asta? Ma dezamagesti. spuse incepand sa rada si continua sarutul, punandu-si de data asta ambele maini pe talia brunetei.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 5:12 am

Chicoti incet si continua sa il sarute, punandu-si mainile pe dupa gatul sau.
-Ce zici sa mergem sus? Pfoooa cum sa nu pot zice, cred ca ma confunzi. spuse scotand limba la el si il saruta din nou.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 5:15 am

O lua de mana razand incet si parasi bucataria.
-Um...Edward, Andreea, noi mergem la culcare, e deja tarziu. Noapte buna. spuse incercand sa nu para prea suspect apoi urca scarile, tragand-o pe Keira dupa el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





i don't wanna miss a thing - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
i don't wanna miss a thing
Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark whisper :: Out of city :: Plaja-
Mergi direct la: