Dark whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 i don't wanna miss a thing

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:16 pm

Ramase ca trasnita in acel moment. Nu se gandise niciodata ca Andreea il va saruta.Se incrunta si simti cum acel gol era si mai mare in stomacul ei.
-Daca nu se potoleste jur ca o bat si nu imi pasa ce zice Edward. marai.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:18 pm

Cand o auzi isi dadu ochii peste cap, fiind enervat la culme.
-Nu bati pe nimeni, sau va bat eu pe amandoua! spuse aproape tipand si se indeparta, indreptandu-se spre vila. Nu vru sa tipe, insa faza asta incepuse sa devina enervanta.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:20 pm

Merse dupa el oftand si se puse in fata lui oprindu-l.
-Te-a sarutat Lukas. Nu imi convine, deloc ca se da la tine. spuse oftand si privindu-l. Pune-te in locul meu , si tu ai face urat daca cineva s-ar da la mine sau m-ar saruta. spuse.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:22 pm

-Ei bine, deocamdata nu sunt in locul tau. spuse intrand intr-un final in vila, mergand glont in bucatarie, ignorandu-i pe Edward si Andreea care deja se aflau in living. Isi lua din frigider o doza de Sprite pe care o desfacu.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:24 pm

Isi dadu ochii peste cap si incepu sa se plimbe pe plaja. Nu ii venea sa creada.Se certau pentru o proasta, pentru ca ea era geloasa si ii venea sa mature pe jos cu Andreea.Continua sa se plimbe, inaintand cat mai departe de vila.Vroia sa fie singura.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:26 pm

In momentul de fata nu avea chef de nimeni. Se duse la fereastra, aprinzandu-si o alta tigara si privi aiurea pe geam, avand fruntea usor incretita.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:28 pm

Ajunse langa stanci si privi marea involburata.Poate ca era ea nebuna, dar totusi.Lasa aceste ganduri deoparte si intra in mare plcitisita, incepand sa inoate incercand sa se relaxeze, dar nu putea.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:30 pm

Ofta, iesind din bucatarie si ajunse in living, asezandu-se pe canapea, privindu-l pe Edward.
-Neata. ii spuse, ignorand-o total pe Andreea.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:32 pm

-Unde e Keira? intreb Edward, uitandu-se dupa sora lui.
Bruneta ofta, stand pe spate in apa si privind cerul, plictisita.Se relaxa cat de cat, dar nu destul.
-Cine stie pe unde umbla. spuse si Andreea pe o voce taioasa.
Edward ii arunca o privire urata, privindu-l pe Lukas apoi.
-A zis ca vine sa te caute. continua pe un ton ganditor.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:37 pm

-E in apa, inoata. zise apoi isi dadu ochii peste cap auzind-o pe Andreea.
-Ai putea sa imi faci o favoare si sa nu te mai bagi? o intreba usor nervos, neputand sa se abtina.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:40 pm

-Si de ce esti tu asa de sigur ca e singura? intreba Andreea.
Edward isi dadu ochii peste cap si isi primi sotia.
-Poti sa ii dai un minut pace?Defapt sa le dai pace amandurora. Keira e singura, nu e tu sa aiba tot timpul pe cineva cu ea si nu e nebuna sa il insele pe Lukas.spuse dandu-si ochii peste cap.
-Dar.. incepu Andreea incruntandu-se.
Privirea lui Edward o aduse la tacere pe Andreea si barbatul ofta incet.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:45 pm

Se ridica de pe canapea lasand telecomanda pe masa.
-Stii ce, Edward? Chiar imi pare rau pentru tine. zise urcand apoi la etaj, vrand sa faca un dus. Intra in baie si incepu sa se dezbrace.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 13, 2012 1:49 pm

Bruneta iesi din apa, dar cum nu era atenta reusi sa se taie la glezna in ceva la mal.Injura incet inaintand spre vila nervoasa, din cauza taieturii. Nici bine nu ajunse ca auzise tipetele lui Edward si a Andreei.
Intra in casa, schiopatand, iar cand Edward o vazu ramase uimit si ingrijorat.
-Ce ai patit? intreba ingrijorat venind spre aceasta si luand-o in brate, asezand-o pe canapea.
-Nu am nimic, sunt bine. spuse oftand incet.Merg sa ma curat. spuse calma.
Se ridica si intra in baia de la parter, asezandu-se pe marginea vanei incepand sa se curete de sange.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 1:18 am

Dupa ce se dezbraca de tot, pasi in cada, aceasta fiind deja plina cu apa fierbinte. In sfarsit ceva de care chiar avea nevoie.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 2:08 am

Se privi pentru cateva clipe in oglinda si ofta. Continua apoi sa curete acea rana absenta,incercand sa nu se strambe prea des.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:33 am

Dupa cateva minute, se sterse pe corp si se imbraca cu alte haine, apoi cobori la parter, privindu-l pe Edward.
-Unde e Keira? I-am auzit vocea. spuse.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:36 am

-E in baie, s-a taiat la picior. spuse Edward oftand incet si privindu-l zambind pe Edward.
Bruneta incepu sa isi bandajeze usor glezna, doar sa nu mai i se prelinga sangele pe picior.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:37 am

Se incrunta un pic intrebandu-se cum naibii reusea sa intre in cate o belea asa, de fiecare data cand o lasa singura. Intra in baie, apoi ofta privind-o amuzat.
-Cred ca o sa ai nevoie de o lesa. spuse razand pasind in baie, inchizand usa in urma lui si privindu-i rana. Ma lasi sa te ajut?o intreba.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:39 am

Isi ridica privirea, crezand ca este Edward, dar nu mai conta acum.Chicoti inet cand il auzi.
-Nu am nevoie de o lesa, si da ma poti ajuta. spuse oftand incet renuntand intr-un final sa se mai bandajeze.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:41 am

Se aseza pe marginea cazii, in fata ei, privindu-i rana apoi lua putin spirt si vata, incepand sa ii dezinfecteze rana. Se vedea ca incercase ea sa faca ceva-ceva ca sa o dezinfecteze, dar nimic care sa ajute.
-Un lucru sigur am aflat. spuse dand usor din cap, venindu-i sa rada insa nu o facu inca.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:43 am

-Si care e acela? intreba chicotind incet.
Isi musca buzele, cand incepu sa ii dezinfecteze calumea rana, simtind ca ii venea sa tipe, dar se abtinu.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:48 am

-Ca nu ai fi buna ca medic. spuse apoi adauga pe un ton usor glumet insa serios. Sub nicio forma.
Rase incet, continuand sa ii dezinfecteze rana apoi incepu sa o bandajeze usor.
-Gata, acum poti sa tipi.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:49 am

Incepu sa rada si scoase limba la acesta.
- Stiu, niciodata nu m-am descurcat , dar deaia m-am maritat cu tine. spuse razand .
Il privi zambindu-i cald si se apropie de el sarutandu-l scurt.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:52 am

-Acum nu te astepta sa fiu medicul tau propriu si personal. spuse in gluma prelungind apoi sarutul putin.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iul 14, 2012 3:53 am

-De ce nu? Haidee nu iti convine sa ai grija de mine? intreba bagand o fata inocenta si il musca usor de buza.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





i don't wanna miss a thing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: i don't wanna miss a thing   i don't wanna miss a thing - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
i don't wanna miss a thing
Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark whisper :: Out of city :: Plaja-
Mergi direct la: