Dark whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 'cause tonight I'm loving you

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:44 am

-Da, cred ca da. ii zise ridicandu-se din pat. Vii si tu la spital?
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:45 am

Ofta incet.
-Da, voi veni si eu la spital. Trebuie sa fiu acolo. spuse zambind incet.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:47 am

-Ok. Ma duc acasa sa ma spal si sa ma schimb. Ne intalnim la spital? o intreba punandu-si ceasul la mana.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:53 am

Dadu afirmativ din cap, ridicandu-se si ea intr-un final din pat, desi nu prea avea chef.Il saruta scurt zambindu-i cald.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:56 am

Vazandu-i inelul de logodna pe care i-l daduse chiar el, isi aminti de seara precedenta, si de faptul ca se logodisera. Pe chip ii aparu un zambet micut, sarutand-o si el apoi se indrepta spre iesire din dormitor.
-Bine. Paaa.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:57 am

Ajunse destul de repede la spital , dupa ce se imbraca cu o fusta de blugi si un tricou ce ii punea sanii in evidenta.Stia ca deja Lukas era acolo, asa ca pasi calma pe holul aglomerat spre salonul mamei ei.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:59 am

Doi asistenti deja se aflau in camera mamei Keirei, asigurandu-se ca totul era in regula iar cand o vazura pe Keira o salutara. Lukas, in schimb, se dusese in biroul sefului pentru a-i semna fisele de externare pe care apoi trbuia sa i le dea mamei Keirei, sa semneze si ea, la randul ei ca era de acord.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:01 am

Ii saluta zambind si pasi in salonul mamei ei.Era si Edward acolo, care ii zambi brunetei facand-o sa se simta mai bine.Isi pupa mama pe obraz zambind.
-Cum te simti? intreba curioasa, stand acum langa Edward.
-Bine. spuse aceasta zambindu-i brunetei si luand-o usor de mana.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:03 am

Se indrepta spre salon, fara sa poarte halat. De fapt niciodata nu purtase, ceea ce o facuse pe sefa lui sa isi iasa din minti de nenumarate ori, insa nici ca-i pasa.
Cand pasi in incapere, ii saluta pe cei prezenti, excluzandu-i pe cei doi asistenti.
-Buna ziua. o saluta pe mama Keirei, dandu-i apoi fisele si pixul sa semneze.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:05 am

-Buna ziua. spuse mama Keirei, pe langa ceilalti trei.
Femeia lua foile si pixul incepand sa le semneze.Se vedea pe fata ei ca deabia astepta sa iasa din spital, iar Keira zambi bucurandu-se ca venise .Nu isi prea vizitase mama si acum se simtea aiurea pentru asta.
Il privi pe Lukas schitand un mic zambet , Edward avand mainile pe umerii ei.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:13 am

Dupa ce femeia termina de semnat, Lukas lua fisele si i la dadu unuia dintre asistenti.
-Du-le la mine in birou. ii spuse iar acesta iesi din salon. Lukas, in schimb o privi pe mama Keirei.
-O sa va cam ramana cicatricea aia. zise zambind imperceptibil oftand scurt si bagandu-si mainile in san. Cum va simtiti?
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:15 am

-Nu-i problema de cicatrice, ma simt bine. spuse zambind incet mama brunetei.
Edward o stranse pe bruneta de umeri zambind incet privind tinta inelul.
-Spune-le. marai acesta privind-o.
Bruneta ii arunca o privire urata , dar stia ca avea dreptate, desi habar nu avea cum va reactiona mama ei.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:17 am

-Ok, pai atunci cred ca sunteti libera. spuse privind-o pe femeie apoi pe Edward, auzind susoteli insa nu intelesese despre ce era vorba, si nici ca-i pasa in acel moment.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:19 am

-Umm ... mama o sa ma marit. spuse la insistentele lui Edward.
Se putea citi uimirea femeii pe chip, iar tatal ei sarise instantaneu de pe scaun privind-o.
-Cu cine? intreba mama brunetei, aceasta uitandu-se la Lukas.
-Cu doctorul Hilegarde. murmura .
Mama ei nu il stia ca Lukas, asa ca prefera sa ii spuna pe nume.
Bruneta o prinse de mana, privind-o si rugandu-se din tot sufletul sa nu fie cea mai mare gresala ca ii spusese tocmai acum.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:22 am

Cand o auzi, mai-mai ca i se oprise pulsul, desi la exterior paruse doar putin uimit si nimic mai mult.
-Foarte subtila. ii reprosa Keirei dandu-si putin ochii peste cap, oftand scurt.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:24 am

Il privi usor amuzata, apoi isi intoarse privirea spre mama ei ce zambea.
-Felicitari. spuse aceasta usor entuziasmata , tragand-o putin pe bruneta cat sa o sarute pe obraz.
Chicoti incet, imbratisandu-si mama si apoi ridicandu-se privindu-l pe Lukas.
-Taci si bucura-te ca nu face urat. ii sopti privindu-l.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:27 am

Nu stia ce sa faca, nu stia ce sa spuna, cum sa reactioneze, mai pe scurt: se simtea in plus.
-Nu inca. Entuziasmul asta probabil vine de la morfina pe care i-am dat-o. spuse in soapta razand incet.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:29 am

-Si te luai de mine ca i-am spus acum.sopti chicotind incet.
Il lua incet de mana zambind, iar tatal Keirei venise sa dea mana cu aceasta zambind.
-Felicitari si sa ai grija de ea. spuse tatal brunetei, facand-o sa ofteze.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:31 am

-Multumim. spuse privindu-i tatal si dadu mana cu el, strangand-o usor. Si da, o sa am grija de ea. zise razand incet.
Ce naibii, pana si Edward ii spusese sa aibe grija de Keira. Chiar parea atat de rau?
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:33 am

Chicoti incet, privindu-l pe Lukas apoi pe tatal ei ce o imbratisa si o pupa pe obraz, facand-o sa schiteze un mic zambet.
Se abtinu la ceva comentarii, dar sigur avea sa comenteze ceva dupa ce parasea salonul.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:38 am

-Eu plec. O sa vina un asistent sa va ajute daca e. le spuse privindu-i apoi, o privi pe mama Keirei. Nu aveti voie sa faceti efort timp de doua luni, stati cat mai mult in pat, beti multe lichide, si tot asa. Ok? ii zise usor amuzat.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:39 am

-Desigur. spuse mama brunetei.
Aceasta cauta o scuza sa iasa din salon mai repede ca Lukas.Nu vroia sa fie luata la unspe metri chiar in acel moment.
Isi lua o cafea, ramanand pe hol pentru inca cateva clipe, asteptandu-l pe Lukas.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:40 am

Ii saluta si iesi din salon, vazand-o apoi pe Keira si se uita amuzat la ea.
-Pe cine astepti? o intreba razand.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:42 am

-Pe logodnicul meu.L-ai vazut cumva? spuse chicotind incet privindu-l.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:43 am

-Hmm...nu. Cred ca o fi ramas prin salon. ii spuse serios apoi incepu sa rada.
Sus In jos
Continut sponsorizat





'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 7 I_icon_minitime

Sus In jos
 
'cause tonight I'm loving you
Sus 
Pagina 7 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark whisper :: City :: Club-
Mergi direct la: