Dark whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 'cause tonight I'm loving you

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:19 pm

Zambi dulce si se imbraca cu lenejeria si isi lua peste un tricou mai lung iesind apoi din baie coborand in living.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:20 pm

Dupa ce se imbraca, o urma, coborand si el in living, unde-l vazu pe fratele Keirei. Isi trecu mana prin par, ciufulindu-l putin apoi si ajunse la parter intr-un final.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:24 pm

- In sfarsit... Spuse Edward privindu-si sora. Apoi il privi pe Lukas. Edward, fratele Keirei. Se prezenta calm.
Bruneta murmura cateva cuvinte de dulce si il privi calma asteptand niste explicatii.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:26 pm

-Lukas...spuse oftand apoi scurt. Nu cred ca mai e nevoie de explicatii. zise amuzat in cele din urma...banuia ca stia cine e, doar intrase peste ei in baie.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:28 pm

- Iubit sau aventura surioara? Intreba Edward.
Aceasta isi dadu ochii peste cap stand langa Lukas si aratandu-i fratelui ei inelul.
-Logodnic chiar.spuse zambind.
Acesta zambi sarutandu-si sora pe obraz si dand mana cu Lukas.
-Felicitari. Si hmm sunteti invitati la nunta peste o luna. Spuse Edward.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:31 pm

Zambi usor dand mana cu Edward. Hm, parea a fi de treaba, si nu cum si-l imaginase la inceput cand il injurase in gand pentru ca intrase peste ei. Cand auzi ca se insura si el isi ridica usor sprancenele in semn de uimire.
-Felicitari si tie. ii zise.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:34 pm

-Mersii. sper ca puteti veni, amandoi. Spuse privindu-i cald.
Bruneta ii sari in brate saruutandu-l pe obraz.
-Normal ca vom veni Edward , cum sa iti ratez nunta. Spuse razand si ramanand apoi cuminte langa Lukas.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:36 pm

Isi puse ambele maini in jurul Keirei stand in spatele ei si o saruta pe crestet, privindu-l apoi pe fratele ei. Lui Lukas, cel putin, inca nu-i venea sa creada ca se logodise cu Keira.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:40 pm

-Sii imi pare rau ca am intrat peste voi in baie, dar nu am stiut ca piticotu are companie.spuse razand incet.
Tanara isi puse o mana peste mana lui Lukas zambind dulce.
-Stai calm, dar data viitoare suna inainte.Si oricum ma bucur ca te insori . Spuse zambindu-i cald.Mama si tata stiu? Intreba.
-da normal, dar nu mi-au spus de tine nimic. Spuse ganditor.
-Nu stie nimeni ca ne-am logodit, astazi s-a intamplat.spuse
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:43 pm

-Nu-i nimic. zise razand incet. In mod normal, s-ar fi enervat. Exact asa cum facuse cu sora sa mai mica, Rosalie. Insa in cazul asta nu era nicio problema pentru el.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:46 pm

-In orice caz, ma bucur ca ai gasit pe cineva pe care sa il iubesti pe bune. Spuse zambindu-i surorii lui.sper sa ai grija de ea. Spuse catre Lukas ceva mai serios acum.
- E doctor, crede-ma ca daca vrea va avea asa o grija de mine de nu ma vad. Spuse razand bruneta.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:48 pm

-Am, am... zise razand iar cand o auzi pe bruneta o gadila usor insa apasat.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:50 pm

Il lovi peste mana razand incet.
- Bine prunci, trebuie sa plec ca logodnica ma va injura daca nu ajung. Ne vedem maine pustoaico. Spuse si o saruta pe Keira pe obraz si dadu mana cu Lukas apoi.
-Noapte buna si saluto pe Deea din partea mea. Spuse bruneta.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:52 pm

-Noapte buna, Edward. ii zise apoi dadu mana cu Edward, si se tranti pe canapea cand fratele Keirei pleca. La naiba, inca ii mai era somn...
-Mergem sa ne culcam? o intreba cascand.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:55 pm

-Da, haide. Spuse chicotind incet.
Era obosita si tot ce vroia acum era sa doarma si nimic mai mult.Intinse mana spre Lukkas zambind incet.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:56 pm

O lua de mana, ridicandu-se de pe canapea iar apoi o urma spre dormitor.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Iul 08, 2012 1:58 pm

Odata ajunsi in dormitor se aseza pe pat, facandu-i loc si lui Lukas, simtind cum somnul o ia.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:25 am

Intra in dormitor apoi se aseza pe pat, langa Keira, punandu-si o mana in jurul ei.
-Noapte buna. ii sopti sarutand-o incetisor si scurt pe gat.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:26 am

-Noapte buna. sopti punandu-si capul pe umarul sau zambind incet.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:33 am

Nu putea spune ca era obosit, insa fusese o zi lunga si se indoia ca a doua zi urma sa fie prea bine-dispus daca acum nu dormea. Asa ca adormi repede, tinand-o pe Keira la pieptul sau.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:34 am

Adormi foarte repede , repetiile din ziua precedenta fiind obositoare, dar acum nu asta conta.Era fericita ca se afla in bratele lui Lukas si ca putea sa doarma linistita.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:38 am

Se facu dimineata, iar Lukas isi deschise ochii, privind apoi tavanul pentru cateva clipe iar dupa aceea isi trecu o mana prin par, mutandu-si privirea spre Keira, care inca dormea. Trebuia sa plece mai intai acasa la el ca sa se schimbe, iar apoi sa se duca la spital insa nu vroia sa o trezeasca pe bruneta.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:39 am

Dormea atat de bine, dar cand simti razele calde ale soarelui isi ascunse pentru cateva clipe chipul in pieptul lui Lukas ca un copil mic, trezindu-se.
,, De ce naiba s-a facut dimineata? " sopti dandu-si seama cat de aiurita fusese intrebarea ei.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:42 am

-Neata si tie. ii zise.
Incepu sa rada auzindu-i intrebarea, intrebandu-se totusi daca o trezise el. In fine, nu mai conta.
-Eu trebuie sa plec...ii spuse in soapta sarutand-o pe frunte usor.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:43 am

-Stai stai stai. Azi o externezi pe mama nu? intreba ridicandu-si capul si privindu-l.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: 'cause tonight I'm loving you   'cause tonight I'm loving you - Pagina 6 I_icon_minitime

Sus In jos
 
'cause tonight I'm loving you
Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark whisper :: City :: Club-
Mergi direct la: