Dark whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Eyes on fire

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul
AutorMesaj
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:01 am

-Pai da ce, sa o subestimez eu pe nebuna? intreba razand si brusc fu sarutat de catre Keira. Nu putea spune ca nu-l luase prin surprindere, insa nici ca nu ii placuse, deoarece ar fi fost o minciuna.
Ii raspunse la sarut, muscandu-i dupa aceea buza inferioara si afisa un zambet in coltul gurii.
-Ceva-mi zice ca n-ai intrat aici doar ca sa faci dus. ii spuse razand iarasi.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:03 am

Il lovi usor in umar, privindu-l urat.
-Asa, strica tu tot. Si daca intru cu tine in dus asta inseamna ca vreau neaparat ceva? intreba privindu-l si schitand un mic zambet.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:04 am

-Dupa fata pe care o ai acum, ma indoiesc ca ai vrea altceva decat acel ceva. spuse realizand ca sunase putin cam incurcat dar nu mai conta.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:05 am

-Haide, fa-mi o favoare si taci. spuse scotand limba la el.
Il saruta din nou.Nu vroia sa il mai lase sa vorbeasca, cel putin nu in acele momente.Nu vroia nimic, sau cel putin asa dadea impresia, nici ea nu stia ce vroia defapt, dar isi va da seama.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:08 am

-Asa, neaga. spuse usor amuzat apoi se incrunta cand fu sarutat. Nu-i placea cand o fata incerca sa-l reduca la tacere sarutandu-l. Intr-un final, ii musca limba in mod intentionat apoi facu o fata de catel plouat.
-Ouu, scuze, nu am vrut....zise pe un ton prefacut. Acum sa nu plangi, ok?
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:10 am

Il privi urat pentru ca o muscase.
-Nu ma mai muscaaaa. spuse scotand limba la el.
Nu ii placea sa fie muscata, ura lucru asta, dar asta era partea a doua.
-Si nu neg nimic, e adevarul.continua.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:12 am

-Ca altfel...? o intreba sarutand-o usor pasional de aceasta data, avand o mana pe mijlocul ei si o lipi cu spatele de faianta rece de pe perete.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:14 am

Il musca de buza, continuand apoi sarutul si avand o mana pe dupa gatul sau.Tresari cand simti faianta rece, dar nu o deranja cu absolut nimic.
Nu mai raspunse la intrebare, nu conta acest lucru acum.Poate era putin rea ca tot nega faptul ca vroia ceva, dar asta este.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:16 am

-Stii ca te urasc, nu? o intreba in soapta, coborand apoi cu saruturile pana pe gatul brunetei, de aceasta data fara sa o mai muste. Deocamdata.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:17 am

-De ce? Nu am facut nimic. spuse pe un ton atat de inocent.
Bine, stia si ea sa se prefaca la fel de bine ca si Lukas, dar ehh asta era partea a doua.Isi lasa capul pe spate, lasandu-l sa o sarute simtind fiori calzi in tot corpul.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:21 am

O mana ii ateriza pe una dintre fesele brunetei fara ca Lukas sa-si dea seama.
-Ma opresc? o intreba soptit, sarutandu-i incet umarul. El ar fi fost in stare sa se opreasca, dar ar fi putut sa si continue.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:22 am

-Nu...sopti zambind incet.
Nu vroia sa se opreasca, nu si de aceasta data.Habar nu avea de ce, dar vroia ca Lukas sa continue, stiind unde se va ajunge, dar asta vroia pana la urma.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:23 am

-Esti sigura? o intreba oarecum amuzat privind-o pentru cateva clipe, continuand sa-i sarute umarul incet, in timp ce mana lui se plimba pe spatele brunetei.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:26 am

-Da, sunt sigura. spuse zambind incet.
Acum chiar era sigura de toate astea.Nu avea nimic de pierdut si toate cele.Se simtea bine, extrem de bine.Degetele ei se plimbau acum pe pieptul tare a lui Lukas.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:31 am

Nu stia cat de sigura era ea, dar oricum, o saruta usor, avand o mana pe parul ei. Felul in care degetele Keirei se plimbau pe pieptul lui, il facea sa simta zeci de fiori in tot corpul insa nu stia de ce.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:33 am

Se simtea foarte bine, nu avea ce sa comenteze la acest capitol.Ii raspunse la sarut, continuand sa isi plimbe usor degetele pe pieptul sau schitand totusi un mic zambet.Era ciudat faptul ca chiar vroia asta, dar se intamplase si asta era tot ce conta.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:36 am

Punandu-i picioarele in jurul taliei lui, iesi din cabina de dus si se duse in dormitor, asezand-o pe bruneta usor pe pat si se lasa putin peste ea, sarutand-o iarasi in timp ce avea o mana pe talia ei.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:37 am

Ii inconjura talia cu picioarele, simtind apoi patul moale.Continua sa il sarute, degetele ei mutandu-se pe spatele lui Lukas acum.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:39 am

Initial vroia sa o intrebe daca mai era virgina, ca sa stie daca sa o ia cu incetul insa oarecum i s-ar fi parut stupid sa intrebe asta. Ciudat, pentru ca era medic si pe anumite paciente le mai intrebase cand venise vorba de anumite boli...ehm. Trecand peste. Se gandea ca poate avea sa-i spuna ea, asa ca renunta la idee, sarutandu-i usor sanii.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:41 am

Simtea acei fiori placuti in tot corpul, la saruturile si atingerile lui.Stia ca trebuia sa ii zica ca mai era virgina, dar nu o facuse.Poate era putin nebuna de felul ei, dar nu stia cum sa o zica si chiar sec , ehem mai bine o lasa balta si asa Lukas va afla acest lucru pana la urma.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:43 am

Se intoarse, lasand-o pe Keira sa stea deasupra lui, fara sa mai bage de seama cat de ud era din cauza ca nici nu se mai stersese pe corp dupa ce iesise din dus.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:45 am

Il privi urat cand ajunse deasupra lui, dar se resemna pe moment.Il saruta din nou schitand un mic zambet in coltul gurii si totusi trebuia sa o spuna.
-Sunt virgina. spuse intr-un final, cand rupse sarutul, dar continua sa il priveasca calma si cu un mic zambet pe buze.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:48 am

Pe moment nu stiu ce sa-i zica si isi ridica sprancenele usor.
-Ok. spuse intr-un final. Bun, macar aflase. Isi puse o mana in parul ei, raspunzandu-i la sarut si muscandu-i limba usor, in timp ce cu cealalta mana in masa incetisor sanii.
Sus In jos
Keira Hildegarde
Admin
Keira Hildegarde


Mesaje : 718
Data de înscriere : 28/06/2012

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:50 am

Ii raspunse la sarut, icnind cand o musca de limba.Avea sa ii comenteze pe faza asta mai tarziu.Se intoarse bineinteles, facandu-l pe Lukas sa fie din nou deasupra ei zambindu-i dulce si continuand sa il sarute, inainte ca acesta sa comenteze.Il musca usor de buza, trecandu-si apoi lent limba peste locul muscat.
Sus In jos
https://darkwhisper.forumgratuit.ro
Lukas Chase Hildegarde

Lukas Chase Hildegarde


Mesaje : 712
Data de înscriere : 28/06/2012
Varsta : 29

Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 6:53 am

Incepu sa-si plimbe mana de pe sanii ei pana pe abdomen, sarutandu-i-l dupa aceea incetisor si lent, simtindu-se usor excitat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Eyes on fire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eyes on fire   Eyes on fire - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Eyes on fire
Sus 
Pagina 2 din 20Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark whisper :: City :: Parc-
Mergi direct la: